Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

So, 10. 9. 2022 19.30

Hudba / Dialogy s Krylem / David Uličník / Praha

Koncert Dialogys Krylem nabídne známé i zapomenuté písně i básně v podání zpěvákaDavida Uličníka, kterýse s lehkostí pohybuje v mnohapěveckých stylech od jazzu, přes muzikál až po svět klasické hudby. Je členemvokální senzace 4TET. Toto seskupení nepřehlédnutelných pěveckých osobnostísklízí úspěchy doma i v zahraničí jedinečnou kombinací skvělých hlasů a humorné interpretace. Na svémkontě mají tisíce koncertních vystoupení, účinkování v mnoha televizníchpořadech a rovněž čtyři řadová alba, která jsou ověnčena řadou ocenění, včetnězlatých a platinových desek. Je také oceňovaným interpretem náročnýchmuzikálových rolí jako je Jean Valjean (Bídníci), John (Miss Saigon),Fouquier-Tinvill (Antoinetta, královna Francie), za které byl 3x nominován nacenu Thálie.

Čas konání: 19.30

Místo konání: Kino Elektra

Pořadatel: MTIC Luhačovice

Vstupné: 150,-


V jeho pěveckém repertoáru výrazným způsobemdominuje tvorba Leonarda Bernsteina, mj. hlavní role v muzikálu West SideStory, operním díle Candide, rovněž účinkoval ve dvou českých nastudováníchjevištního oratoria The Mass (Mše) Leonarda Bernsteina. Na svém výletě do světapopulární hudby představil několik zajímavých hudebních projektů - sólové albumHladina zvlněná a českou verzi francouzského hitu Znamení z repertoáru zpěvákaJohhnyho Hallydaye.          S Jiřím Škorpíkem, tvůrčím duchem skupiny 4TET, vystupuje v koncertnímprogramu IN CONCERTO, které představuje italské operní árie a populární světovépísně známé i z podání těch nejzářivějších hvězd operního nebe.

Kino Elektra

  • Ulice: Masarykova 950
  • Město: Luhačovice
  • PSČ: 76326

Rezervace jsou možné v Informačním centru Luhainfo telefonen nebo mailem. Prodej vstupenek v Informačním centru Luhainfo a nebo 30 minut před začátkem projekce v kině.

MTIC Luhačovice

  • Ulice: Masarykova 950
  • Město: Luhačovice
  • PSČ: 76326
  • Stát: Česko
Nahoru