Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

Kino

V kinosále probíhají pravidelné filmové projekce D2. Kino je plně digitalizováno a celý systém splňuje standard "DCI" tj. Digital Cinema Initiative. Digitalizaci podpořil Státní fond pro podporu a rozvoj české kinematografie. Zaměřujeme se na speciální projekce pro děti a mládež, seniory atd ... Vedle své hlavní činnosti, pořádání filmových projekcí, je kinosál využíván také jako divadelní sál s kapacitou až 251 diváků. Je vhodný především pro pořádání konferencí, koncertů, divadelních představení, vzdělávacích přednášek aj. Připraven máme bezbariérový vstup a sociální zařízení. Ze všech míst našeho sálu je dobře vidět. Sál má výbornou elevaci.   

 

Předprodej vstupenek:

Městské turistické a informační centrum, tel. 577 133 980, mob. 608 326 255, e-mail: info@luhacovice.eu a 30 minut před začátkem projekce v pokladně kina, Masarykova 950, 763 26 Luhačovice.
Rezervované vstupenky je nutné zakoupit 1/2 hodiny před představením. Nestane-li se tak, budou prodány případným zájemcům.
PŘEDPRODEJ VSTUPENEK je vždy zahájen nejméně jeden měsíc před představením, proto DOPORUČUJEME vyzvednout si rezervace do 3 dnů před představením.Vyhnete se tak frontám u pokladny a hlavně si dopřejete klidný, pohodově strávený kulturní zážitek.

 

Nahoru