Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

Seznam akcí

Prohlídka / Otevřené brány

1. 5. 2022 - 28. 9. 2022

Krásu architektury a umění spjatého s evropskou křesťanskou tradicí přibližuje krajský projekt Otevřené brány. 1. května 2022 byl zahájen čtrnáctý ročník projektu, který zve širokou veřejnost na komentované prohlídky sakrálních památek. V Luhačovicích můžete navštívit kostel Sv. Rodiny a kapli Augustiniánského domu v Pražské čtvrti, ta je k navštívení bez průvodce. 


Letní kino / Srdce na dlani

29. 6. 2022

Komedie, ČR 2022, 91 min., přístupný bez omezení
Režie: Martin Horský
Láska se na věk nebo na místo neohlíží. Nikdy nevíme, kdy a kde nás potká. Můžeme se zamilovat ve školce, v důchodu, na ulici, v parku. Kdykoliv a kdekoliv.
Hrají: Vladimír Polívka, Eliška Balzerová, Matouš Ruml, Jana Pidrmanová, Boleslav Polívka…

 


Film / Ježek Sonic 2

29. 6. 2022

Komedie / Rodinný / Sci-Fi USA / Japonsko, 2022, 122 min
Režie: Jeff Fowler
Zatímco Doktor Robotnik je od minulého dílu uvězněný na Houbové planetě, ježek Sonic se začíná na Zemi celkem nudit. Žije společně s šerifem Tomem a jeho manželkou a ve volných chvílích pomáhá policii chytat padouchy, i když ne každému se zamlouvají jeho postupy..
Hrají: Ben Schwartz, Idris Elba, Colleen O'Shaughnessey, Jim Carrey, Tika Sumpter, James Marsden, Natasha Rothwell, Shemar Moore, Adam Pally, Lee Majdoub, Ted Barba

 


Prohlídka / Lázeňské oplatky Kare

29. 6. 2022

Pojďte s námi na prohlídku...

Objednávky prohlídek zde na stránkách výrobny.


Nahoru