Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

Seznam akcí

Prohlídka / Otevřené brány

1. 5. 2022 - 28. 9. 2022

Krásu architektury a umění spjatého s evropskou křesťanskou tradicí přibližuje krajský projekt Otevřené brány. 1. května 2022 byl zahájen čtrnáctý ročník projektu, který zve širokou veřejnost na komentované prohlídky sakrálních památek. V Luhačovicích můžete navštívit kostel Sv. Rodiny a kapli Augustiniánského domu v Pražské čtvrti, ta je k navštívení bez průvodce. 


Taneční večer / Krojovaná dechová hudba Boršičanka Antonína Koníčka

30. 6. 2022

Přijměte pěkné pozdravení od dechové hudby Boršičanky Antonína Koníčka - jedné z nejznámějších a nejpopulárnějších kapel u nás. Tato vynikající kapela vznikla v roce 2001 a jejím zakladatelem je Antonín Koníček. Ten je znám příznivcům nejen jako zakladatel a dlouholetý kapelních Vlčnovjanky, ale i jako trumpetiska, hudební skladatel a majitel hudebního vydavatelství AKon.
Boršičanka AK za tuto krátkou dobu své existence už absolvovala stovky různých vystoupení, nejen po naší vlasti, ale i v zahraničí. Vystupovala taky v několika pořadech ČT a je velmi často slyšet i na vlnách českého rozhlasu.
Kapela nadchne každého milovníka dechovky hlavně vysokou uměleckou úřovní všech 13 členů souboru a velmi rozsáhlým, rozmanitým, ale i náročným repertoárem.

 

 


Dětem / Vítání prázdnin

30. 6. 2022


Koncert / Ivo Jahelka a Miroslav Paleček

30. 6. 2022


Taneční zábava / Boršičanka Antonína Koníčka

30. 6. 2022


Film / Promlčeno

30. 6. 2022

Krimi / Thriller/ Česko, 2022, 95 min., nevhodné do 12 let
Režie: Robert Sedláček
Novým snímkem Promlčeno se snaží ukázat, že v Česku lze natočit sevřený komorní thriller, který zároveň vypovídá o společnosti a divokých 90. letech minulého století. Mladá moderátorka Radiožurnálu je na překvapení zvyklá.
Hrají: Karel Roden, Barbora Bočková, Igor Bareš, Vilma Cibulková, Vladimír Kratina, Karel Jirák, Denisa Barešová, Justin Svoboda, Pavel Lagner


Prohlídka / Funkcionalismus v Luhačovicích

30. 6. 2022

Pojďte s námi na prohlídku...

Objednávky prohlídek na tel. 577 103 692 


Nahoru