Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

Kultura program

St 1. 2. 2023 - Út 28. 2. 2023

Výroční výstava MŠ Luhačovice / Náš les

Vernisáž výstavy 1. 2. v 17:00 hod. Výstava pořádaná u příležitosti 40. výročí otevření pavilonové školky v Luhačovicích. Srdečně zveme všechny příznivce z řad rodičů i veřejnosti.

Pá 10. 2. 2023

Dětem / Scénické čtení / Jan Werich / O rybáři a jeho ženě

Jan Werich je znám nejen jako herec, ale také jako dramatik, filmový scénárista a spisovatel. Jedním z jeho neopomenutelných literárních děl je Fimfárum, kniha devadesáti humoristických pohádek, které svým zpracováním balancují na hraně mezi pohádkami a lidovým vyprávěním. Jedna z těchto pohádek nese název O rybáři a jeho ženě. Jak mnozí vědí nebo alespoň tuší, jde o alegorický příběh o lidské nenasytnosti. Nejen proto, že jde o text didaktický,...

Pá 10. 2. 2023

Ples SOŠ

K poslechu a tanci hraje skupina Georgo. 

So 11. 2. 2023

Masopustní jarmark

Masopustní jarmark láká na tradiční postavy, zvyky i dobré jídlo. Masopustní rej folklorního souboru Malé Zálesí a nadšenců z řad veřejnosti. Hosté Bobkovníci z Bystřice pod Lopeníkem.

Ne 12. 2. 2023

Divadlo - dětem / Harry Potter Show

Divadelní zábavná kouzelnická show Kouzla z Bradavic. Představení dětem přináší atraktivní a veselé čarování z Bradavické školy, kde se setkají se samotným Harry Potterem, profesorem Brumbálem, lady McGonagallovou, skřítkem Dobbym, sovou Hedvikou a budou si moci vyslechnout rozhodnutí Moudrého klobouku. Děti také budou moci Harry Potterovi pomáhat při čarování a zažijí přitom spousty legrace. 

So 18. 2. 2023

Taneční večer / kapela SwingShower

SwingShower je mladá swingová kapela ze Zlínska, byla založena v roce 2019.
Hraje taneční jazz a swing z období 20. - 40. let XX. století, ale také taneční latinu a pomalé balady. Uslyšíte např. KLOBOUK VE KŘOVÍ
WHAT A WONDERFUL WORLD,  ŘÍKEJ MI TO PROSÍM POTICHOUČKU, NEBE NA ZEMI, SWAY, C'EST SI BON a další.

Pá 24. 2. 2023

Divadlo / Akt / DNO Vizovice

Další divadelní hra z pera geniálního myslitele Járy Cimrmana, kterou ve svém volném čase nacvičil divadelní spolek „DIVADLO NAHODILÝCH OCHOTNÍKŮ" (DNO) z Vizovic.

Osoby a obsazení:
Žíla - Miroslav Hála
Žílová - Vladimír Škabraha
Ladislav Pýcha - Miroslav Kohoutek
Bedřich Síra - Vilém Kolařík
Dr. Turnovský - Petr Smetana

Režie: Miroslav Hála 

Po 27. 2. 2023

Talkshow / Ivo Šmoldas / Krásný je život s humorem

Scénárista, překladatel, spisovatel a vtipný glosátor. Pořad je založený na humorném a osobitém vyprávění kde zazní mnoho humorných historek ze soukromého i profesního života.

So 4. 3. 2023 - Čt 30. 3. 2023

Výstava soukromého hasičského modelového muzea

Vernisáž proběhne v sobotu 4. 3. 2023. Vítáni jsou návštěvníci z řad odborné i laické veřejnosti. Unikátní tématická sbírka patří sběrateli Tomáši Justovi.

Modely aut, modelová železnice, rozmanité předměty týkající se hasičské tématiky, dobové předměty ale i věci které se používali a používají dodnes, například proudnice aj.

St 8. 3. 2023

Divadlo / MALÉhRY / Nebe?

Komedie o tom, že i v nebi si dokáží tři ženské udělat pěkné peklo... Autorské představení divadla MALÉhRY, inspirované vyprávěním a skutečnými příběhy žen kolem nás. V příběhu učitelky, herečky a kadeřnice dochází ke konfliktům díky odlišnému vidění světa a postojům k mužům.
Hrají: Daniela Zbytovská, Barbora Seidlová, Nikola Zbytovská, J. Barin Tichý  

Nahoru